Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Millet Ikam
2,200ден.

Шлемови

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Completely redesigned from the ground up, the Black Diamond Half Dome is the evolution of our most p..
3,800ден.
Durable, comfortable and supremely adjustable workhorse, the Half Dome is built for the relentless p..
3,800ден.
Durable, comfortable and supremely adjustable workhorse, the Half Dome is built for the relentless p..
3,800ден.
Durable, comfortable and supremely adjustable workhorse, the Half Dome is built for the relentless p..
3,800ден.
Револуционерен модел, идеален за долги насоки, алпинистички искачувања и други мисии каде е важно те..
5,800ден.
Тежина: 240 грама Обем (унисајз): 54-62цм Отвори за вентилација: 17 3 отвори/штипки за прицврстув..
3,200ден.