Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
41,000ден. 30,750ден.

Клинови за мраз

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Должини: XS - 10cm S - 13cm M - 16cm L - 19cm XL - 22cm Опис од производителот: Our fastest..
3,400ден.
Должини: XS - 10cm S - 13cm M - 16cm L - 19cm XL - 22cm Опис од производителот: Our fastest..
3,600ден.
Алатка која овозможува поставување на Абалаков систем „од прва“! Функционира за клинови за мраз со ..
1,860ден.
Торба за организирање и чување на клинови за мраз. Собира 6 клина и има внтраешен џеб за чувањ..
680ден.
Димензии: S - 13cm M - 16cm L - 19cm XL - 22cm Од производителот: Our original, versatile ic..
2,600ден.