Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Millet High Route GTX
12,500ден.
Millet High Tour
8,300ден.
Bianchi Freccia Celeste 105 11s
123,000ден. 92,250ден.
Bianchi Camaleonte C-Sport
41,000ден. 30,750ден.

BMX

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Спецификација: Sizes: 20 Frame: Hi-Ten 20.25" Top Tube Fork: Hi-Ten, 1 1/8" Crank: Forged Steel ..
13,500ден.
Спецификација: Рамка: Hi-Ten 20.25" Top Tube Вилушка: Hi-Ten, 1 1/8" Пренос: Forged Steel 1-piece..
14,900ден.