Кошничката е празна!

Boreal

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Boreal Expe Thermolite
Од овој модел на залиха имаме уште само една големина: Ѕ! Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Намена: ..
1,250ден. 880ден.
Boreal Joker
Патики за качување - многу комфорен и прецизен модел. ..
5,190ден. 3,900ден.
Boreal Joker Plus Velcro
Патики за качување - многу комфорен и прецизен модел. ..
5,590ден. 4,200ден.
Boreal Kintaro
Од овој модел имаме уште само една големина на залиха: УК 7 (40 3/4 ЕУ)! Одлична цена со 35% ПОПУСТ..
6,850ден. 4,450ден.
Boreal Kintaro Womens
Од овој модел имаме уште само 2 големини на залиха: 5 УК (38 ЕУ)  и 5.5 УК (38 3/4 ЕУ)! Одличн..
6,850ден. 4,450ден.
Boreal Lynx
Патики за качување - со Зенит гумата, многу универзален и многу технички прецизен модел. ..
6,850ден. 5,140ден.
Boreal Mount Thermolite
Од овој модел на залиха имаме уште само една големина: Ѕ! Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! За плани..
990ден. 690ден.
Boreal Ski Thermolite
Модел на чорапи специфично конструиран за скијање и генерално за зимски спортови. Состав: -68% Т..
950ден.
Boreal Trail Lite Coolmax
Овој модел во моментов е достапен единствено во сино/сива боја. Повеќе инфо од производителот: U..
390ден.
Boreal Trek Merino
Од производителот: USAGE Merino wool is superbly comfortable next to the skin. Ideal for winter..
890ден.
Boreal Walk Ventilator
Од производителот: USAGE Cut a little lower to be cool and fresh during walks and approaches in..
770ден.
Boreal Zenith
Најлепливата гума за патики на пазарот! Бореал ја користи единствено на два свои најтехнички модели ..
750ден.