Кошничката е празна!

Bianchi

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Bianchi Aquila 2
Наочари со 3 леќи: една полихроматска, една темна со заштита 3 и една целосно проѕирна. ..
3,900ден.
Bianchi Aria Ultegra
Ариа е модел посветен на брзината: како за друмски натпревари, така и за триатлони од пократки диста..
185,000ден.
Bianchi Aria Ultegra
Ариа е модел посветен на брзината: како за друмски натпревари, така и за триатлони од пократки диста..
185,000ден.
Bianchi bag L
..
900ден.
Bianchi bag M
..
850ден.
Bianchi C-Sport 2 Lady
Спецификација Рам: C-Sport Lady alu disc, 700C Old 135mm, интегрирано спроведување на кабли, мазен ..
47,000ден.
Bianchi C-Sport Cross 2
Спецификација: Рам: C-Sport Cross Gent Alu Disc, 700C OLD 135mm, интегрирано спроведување на кабл..
49,500ден.
Bianchi Canibal black
Држач за бидони - од многу издржлива комбинација на материјали и влакна. Тежина: 35 грама ..
1,600ден.
Bianchi Canibal celeste
Држач за бидони - од многу издржлива комбинација на материјали и влакна. Тежина: 35 грама ..
1,600ден.
Bianchi CORK black
Должина: 180цм Ширина: 3цм Дебелина: 2.5мм во средниот дел – 0.5мм на краевите Тежина: 49гр (секо..
610ден.
Bianchi CORK celeste
Должина: 180цм Ширина: 3цм Дебелина: 2.5мм во средниот дел – 0.5мм на краевите Тежина: 49гр (секо..
610ден.
Bianchi Custom Race Plus
Држач за бидон/шишенце за велосипед Материјал: високоотпорна пластика Боја: мат „челесте“ Тежин..
1,350ден.
Bianchi DROPS black
Должина: 210цм Ширина: 3цм Дебелина: 3мм во средниот дел – 0.5мм на краевите Тежина: 85гр (секој ..
1,500ден. 1,200ден.
Bianchi DROPS celeste
Должина: 210цм Ширина: 3цм Дебелина: 3мм во средниот дел – 0.5мм на краевите Тежина: 85гр (секој ..
1,500ден. 1,200ден.
Bianchi DROPS white
Должина: 210цм Ширина: 3цм Дебелина: 3мм во средниот дел – 0.5мм на краевите Тежина: 85гр (секој ..
1,500ден. 1,200ден.
Bianchi e-Omnia FX Type XT 1x12
Овој модел ќе биде достапен од средината на февруари! Резервации: info@outdoor.mk Од производите..
356,000ден.
Bianchi EOLO black
Должина: 180цм Ширина: 3цм Дебелина: 2.5мм во средниот дел – 0.5мм на краевите Тежина: 67гр (секо..
920ден.
Bianchi EOLO celeste
Должина: 180цм Ширина: 3цм Дебелина: 2.5мм во средниот дел – 0.5мм на краевите Тежина: 67гр (секо..
920ден.
Bianchi EOLO white
Должина: 180цм Ширина: 3цм Дебелина: 2.5мм во средниот дел – 0.5мм на краевите Тежина: 67гр (секо..
920ден.
Bianchi EVO black
Должина: 180цм Ширина: 3цм Дебелина: 3мм во средниот дел – 0.5мм на краевите Тежина: 77гр (секој ..
1,150ден.
Bianchi EVO celeste
Должина: 180цм Ширина: 3цм Дебелина: 3мм во средниот дел – 0.5мм на краевите Тежина: 77гр (секој ..
1,150ден. 890ден.
Bianchi floor pump
Подна пумпа со метално тело. Погодна за сите типови на ѕивани. Манометарот е високо поставен и има..
2,350ден. 1,880ден.
Bianchi Frame Bag
Торбичка за на рам, со оддел за телефон и рефлектирачки елементи. Одделот за телефон е со димензи..
1,800ден.
Bianchi Frame Bag Triple
Торбичка за на рам со оддел за телефон, 2 странични џебови и соодветна прекривка за заштита од дожд...
1,800ден.
Bianchi Freccia Celeste
Ушки за Bianchi Freccia Celeste Забелешка: ушките кои ги имаме се во црна боја, а не како на фотогр..
1,250ден.
Bianchi grip Rock
Гумени грипови - Бјанки, со стега.   ..
980ден.
Bianchi Infinito XE 105 11s
Infinito XE е нов член на „ендуренс“ семејството на Бјанки - модел за 2020 година! Овој модел ја им..
175,000ден.
Bianchi Magma 9.0 Deore 1x11 Boost
Спецификација Рам: MAGMA 29 ALU, 1.1/8" HT, BSA 68MM, колче 27,2MM, HDM BOTTOM PULL OR SIDE-SWING..
59,000ден.
Bianchi Magma 9.2 Alivio 2x9
Сосема ново значење на терминот „перформанс хардтеил“! Прифатете го секој предизвик со кој ќе се ..
44,500ден.
Bianchi Micro Pump
Многу компактна, алуминиумска пумпа, со прецизна ЦНЦ изработка, за мазно и моќно пумпање. Одлична с..
2,350ден.
Bianchi mini pump
Пумпа за велосипедизам со телескопска рачка. ..
370ден.
Bianchi mtb grips
Грип со стега на (Bianchi) Бјанки ..
1,600ден.
Bianchi MTB Silicone celeste grip
Грипови во традиционалната „челсте“ боја на Бјанки Материјал: 100% Силокон Капички: гума со логото..
1,750ден.
Bianchi Oltre Sempre Intenso Infinito
Ушки за: Bianchi Oltre Bianchi Sempre Bianchi Intenso Bianchi Infinito ..
1,200ден.
Bianchi Oltre XR1
Ушки за: Bianchi Oltre XR1 ..
1,300ден.
Bianchi Oltre XR4 XR3 Aria
Ушки за: Bianchi Oltre XR4 Bianchi Oltre XR3 Bianchi Aria ..
1,500ден.
Bianchi RC summer
Ракавици за велосипедизам од Бјанки! Произведено во Италија од Налини! ..
1,800ден.
Bianchi Reparto Corse 120 700x23
Големина 700 x 23C/23-622, Тежина 225гр, Гума за високи перформанси - одличен грип за безбедна упр..
2,650ден.
Bianchi Reparto Corse black
Капа Reparto Corse Race Произведено за Бјанки - од Налини -Унисајз -Произведена во Италија од Н..
1,350ден.
Bianchi Reparto Corse celeste
Капа Reparto Corse Race Произведено за Бјанки - од Налини -Унисајз -Произведена во Италија од Н..
1,350ден.
Bianchi Rocco Carbon black
Држач за бидон, произведен од Елит во Италија - за Бјанки, со инјектирање на карбон влакна ​Тежина:..
2,100ден.
Bianchi Rocco Carbon celeste
Држач за бидон, произведен од Елит во Италија - за Бјанки, со инјектирање на карбон влакна Тежина: ..
2,100ден.
Bianchi Shot
Кацига за велосипедизам, произведена во Италија - за Бјанки, во традиционалната „челесте“ боја и со ..
6,500ден.
Bianchi Specialissima
Ушка за Бјанки Специалисима!   ..
1,250ден.
Bianchi Specialissima disc
Наскоро достапна во големина 53 во нашиот продажен центар, но секако, може да се порача и во друга с..
277,000ден.
Bianchi Specialissima disc Red Etap AXS 12sp
Во почетокот на февруари, ни пристигнува најновиот модел од највисоката класа на Бјанки: Specialiss..
664,000ден.
Bianchi Spillo Rubino
Прекрасен градски велосипед од италијанската компанија Bianchi! Одберете повеќе од 135 години итали..
32,000ден.
Bianchi Sport Laterale
Држач за бидони - од многу издржлива комбинација на материјали и влакна. Овој држач е така направен..
800ден.
Bianchi Sprint 105
Спецификација: Рам: Sprint carbon monocoque, PressFit 86.5x41mm, компатибилност со механички и елек..
135,000ден.
Bianchi Sprint 105 disc
Спецификација: Рам: Sprint Disc carbon monocoque, компатибилен со механички и хидраулични системи..
175,000ден.