Кошничката е празна!

Bianchi

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Bianchi Sprint 105
Овој модел во моментов на залиха го имаме во големина 57, а ќе биде достапен во нашиот продажен цент..
139,000ден.
Bianchi Sprint 105 disc
Спецификација: Рам: Sprint Disc carbon monocoque, компатибилен со механички и хидраулични системи..
175,000ден.
Bianchi Sprint Ultegra disc
Спецификација: Рам: Sprint Disc carbon monocoque, компатибилност то механички и електронски менув..
193,000ден.
Bianchi Vesta Lady
За сите дами Бјанкистки, дамски модел на седиште за друмски велосипедизам, произведено во Италија од..
5,900ден.
Bianchi Via Nirone 7 105
Овој модел ќе биде достапен во нашиот продажен центар, од јануари/2022. Во овој модент можност за ре..
97,000ден.
Bianchi Via Nirone 7 AllRoad GRX400
Овој модел на гравел велосипед, ќе биде достапен од средината на август и првично во големина 53. Р..
117,500ден.
Bianchi Vico Carbon celeste
Држач за бидон во традиционалната боја на Бјанки Произведено во Италија - од Елит за Бјанки, со инј..
2,500ден.
Bianchi задно светло
..
850ден.
Bianchi предно светло
..
850ден.
FSA HST Infinito XE
Гарнитура за Бјанки Инфинито ХЕ ..
3,800ден.
FSA HST Intenso Freccia
Гарнитура за Бјанки Интенсо и Бјанки Фреча ..
3,000ден.
FSA HST Via Nirone Impulso
Гарнитура за Бјанки Виа Нироне и Бјанки Импулсо ..
1,300ден.