Кошничката е празна!

Corratec

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Corratec CCT Team Carbon 105 11s
Од овој модел имаме уште само една големина на залиха - 55! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Како и..
105,000ден. 84,000ден.
Corratec Dolomiti Tiagra 10s
Од овој модел имаме само уште една големина на залиха - 55! Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Како и..
71,000ден. 56,800ден.
Corratec MT Cross 29"
Модел за 2016та - веќе достапен! Совршениот "allrounder"! Еден од најкомфорните, спортски МТБ мо..
49,000ден. 39,000ден.
Corratec Shape Pro
Секогаш одличен сооднос на делови и цена! Рамка Shape Pro 28", Ultralight hydroform Alloy 6061 Г..
61,700ден.
Corratec Shape Urban 3
Од овој модел на залиха имаме само уште една големина - XL! Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!! Рамка:..
49,400ден. 34,500ден.
Врз основа на 2 оценувања.
Corratec SuperBow 29" Fun
Сorratec секогаш нуди модели кои се со одличен сооднос на квалитет, делови и цена! Спецификација:..
61,900ден. 43,300ден.
Corratec SuperBow 29" Fun
Corratec како и секогаш со одличен сооднос на цена и перформанси! Секогаш поголема класа! Порачајт..
61,900ден. 43,300ден.
Corratec SuperBow 29" Race
Corratec како и секогаш со одличен сооднос на цена и перформанси! Секогаш поголема класа! Порачајт..
79,900ден. 63,900ден.
Corratec SuperBow Fun 29"
Модел за 2016та година - веќе достапен во нашиот продажен центар. Одберете германски концепт! Ра..
61,900ден. 49,500ден.
Corratec X-Vert Carbon 0.2 2013
Рамка: X-Vert Carbon, TCM+ Carbon Monocoque Амортизер: Manitou Marvel Comp, Remote, Tapered Заден ..
117,500ден. 75,000ден.
Corratec X-Vert Expert 29"
Како и секогаш: одличен соодонос на цена со перформанси кај германскиот CORRATEC! Резервирајте по т..
49,000ден. 39,000ден.
Corratec X-Vert Halcon 650B
Како и секогаш: одличен соодонос на цена со перформанси кај германскиот CORRATEC! Спецификација: ..
33,800ден. 28,700ден.
Corratec X-Vert Halcon 650B
Од овој модел е останата уште само една големина: L. Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Рам &nbs..
37,500ден. 30,000ден.
Corratec X-Vert Motion 650B
Како и секогаш: одличен соодонос на цена со перформанси кај германскиот CORRATEC! Спецификација: ..
36,900ден. 31,400ден.
Corratec X-Vert Motion 650B
Модел за 2016та година - веќе достапен во нашиот продажен центар. Одберете германски концепт! ..
43,200ден. 32,400ден.