Кошничката е празна!

Michelin

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
28" Michelin (700/35-47) 40mm
28" внатрешна гума Michelin Димензии: 700х35-47 (35/47-622/635) Вентил: преста (тенок) од 40мм ..
290ден.