Кошничката е празна!

Primus

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Primus Commuter 0.4L blue
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Оваа чаша со затворач од кој може веднаш да се пи..
740ден.
Primus Commuter 0.4L pink
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Оваа чаша со затворач од кој може веднаш да се пи..
740ден.
Primus Eta Express
Мал и лесен горилник со минимална потрошувачка на гориво при соло акции Новиот Ета Експрес сега има..
5,900ден.
Primus Eta Pack Lite
Сет за готвење - доаѓа без боца Тежина: 580гр Димензии: 165 x 130мм Моќност: 2000W/7150BTU/h В..
5,900ден.
Primus Eta Pot 1,8L
PRIMUS EtaTM садови за готвење „Ета“ садовите за готвење на Примус се произведени од алуминиум, а в..
2,450ден.
Primus Eta Power
Едноставно, ефективно и штедливо решение Новиот, надграден модел на Eta Power сега е уште поедноста..
8,300ден.
Primus Express Piezo
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Со уникатната комбинација на мала тежина и идржли..
2,750ден.
Primus Frey
Боцата се продава посебно. Фотографијата го претставува целиот систем. Тежина: 400 гр Димензии: ..
2,200ден.
Primus Gravity EF
Тежина: 263гр Димензии: 140 x 120 x 40 mm Моќност: 3000W/10500BTU/h Време на зовривање: 3 мин На..
4,200ден.
Primus Lite
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Овој горилник доаѓа со свој компатибилен сад за г..
6,150ден.
Primus LiTech Coffee/Tea Kettle
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Овој многу лесен сад за приготвување на чај или к..
2,000ден.
Primus LiTech сет садови за готвење
Ултралесен сет садови за готвење, изработени од алуминиум со титаниумска нелеплива подлога во внатре..
3,200ден.
Primus Mimer
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Овој горилник е издржлив, силен и стабилен – одли..
1,750ден.
Primus Power Cook
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Овој горилник е најмоќниот горилник на Примус кој..
4,300ден.
Primus Power Gas 100g
..
330ден.
Primus Power Gas 450g
..
580ден.
Primus Stena
Повелете и придружете ни се на масата! Стена е горилник кој е многу едноставен за користење, тивок ..
2,200ден.
Primus TrailBrake EX 0.75L red
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Издржлив експедициски термос. „TrailBreak EX“ е н..
2,450ден.
Primus TrailBrake EX 1L red
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Издржлив експедициски термос. „TrailBreak EX“ е н..
2,750ден.
Primus TrailBrake Vacuum 0.35L black
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Најновите термос чаши на Примус се направени од м..
1,850ден.
Primus TrailBrake Vacuum 0.35L ss
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Најновите термос чаши на Примус се направени од м..
1,850ден.
Primus Vacuum 0,5L
ОВОЈ ПРОИЗВОД ЌЕ БИДЕ ДОСТАПЕН ОД 10ТИ НОЕМВРИ! Термос 0,5Л Тежина: 409 гр Димензии: 80 х 225 м..
1,400ден.
Primus Vacuum 0.75L
ОВОЈ ПРОИЗВОД ЌЕ БИДЕ ДОСТАПЕН ОД 10ТИ НОЕМВРИ! Термос 0,75Л Тежина: 506 гр Димензии: 86 х 260 ..
1,550ден.
Primus Vacuum 1L
Термос 1Л Тежина: 563 гр Димензии: 86 х 297 мм ..
1,550ден.
Primus Vacuum Bottle 0,5 Blue
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Овој „весел“ термос е со двоен ѕид и направен од ..
1,400ден.
Primus Vacuum Bottle 0,5 Pink
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Овој „весел“ термос е со двоен ѕид и направен од ..
1,400ден.
Primus Vacuum Bottle 0,75 Blue
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Овој „весел“ термос е со двоен ѕид и направен од ..
1,550ден.
Primus Vacuum Bottle 0,75 Green
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Овој „весел“ термос е со двоен ѕид и направен од ..
1,550ден.
Primus Vacuum Bottle 0,75 Pink
Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември! Овој „весел“ термос е со двоен ѕид и направен од ..
1,550ден.
Primus Winter Gas 230g
Одличен избор за готвење и до -22°C! ..
530ден. 390ден.
Primus Winter Gas 230g
..
530ден.
Primus боца 190г
Плинска боца - без навој. Се користи со горилник кој има систем на продупчување. Капацитет: 190гр ..
130ден.
Primus прибор за јадење
Прибор за јадење (вилушка, лажица и нож) од издржлива пластика. Лесен и едноставен за миење. Тежин..
300ден.
Primus рачка/држач
Алуминиумска рачка/држач за сад за готвење со заштита, со цел да се избегне оштетувањето на „нелепли..
290ден.
Primus сет садови за јадење
8-делен сет садови за јадење кој содржи се’ што би ви требало за вашите авантури: два длабоки сада, ..
1,190ден.
Primus сет садови различни бои
8-делен сет садови за јадење кој содржи се’ што би ви требало за вашите авантури: два длабоки сада, ..
1,190ден.
Primus сет садови теренски
Компактен сет дизајниран од Николај Виг Хансен кој содржи: сад од 400мл со поклопец, сад од 200мл и ..
930ден.