Кошничката е празна!

Sigma

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Sigma ATS/STS holder 2032
Држач за вашиот Сигма уред. Компатибилен со: BC 7.16, BC 9.16, BC14.16, BC 16.16 ATS/STS ..
370ден.
Sigma Buster 100
Бустер серијата - во основната форма. Но - и таа моќна! Лумени: 120 Тежина: 62 грама Осветлува ..
1,550ден.
Sigma Buster 200
Со своите 200 лумени и осветлување до 50 метри - само по себе, ова светло е одличен избор! Но ког..
2,500ден.
Sigma Buster 600
Моќно, 600-луменско осветлување! Осветлува до 100 метри! Покрај тоа: Копчето за вклучување/искл..
5,900ден.
Sigma Butler CR2450
Држач за брзинометри на СИГМА со CR2450 батерии:  BC1909, BC2209, ROX 5.0, ROX 6.0, ROX 8, ROX..
990ден.
Sigma Butler ROX 10.0
Butler држач за Sigma ROX 10.0 моделот! ..
990ден.
Sigma Cadence Magnet
Магнет кој се користи заедно со трансмитерот за каденца на Сигма. ..
250ден.
Sigma Cadence Magnet
Супер магнет за сензорот за каденца, кој може да се постави во осовината на педалата. ..
250ден.
Sigma chest belt ATS
Пулс трака за Сигма уреди кои користат АТС технологија ..
1,400ден.
Sigma Chest Strap STS
Пулс трака за Сигма уреди со СТС технологија - дигитално кодирани. ..
1,850ден.
Sigma Docking Station
Уред за поврзување на вашиот брзинометар од сериите на Сигма: Topline 2009, Topline 2012, ROX 5.0 и ..
1,200ден.
Sigma Docking Station Topline 2016
Врската помеѓу вашиот брзинометар од серијата Topline 2016 и вашиот компјутер. За сетирање на уре..
1,200ден.
Sigma Hiro bracket
Држач за Hiro светлото на Сигма Спорт. ..
290ден.
Sigma Karma&Quadro bracket
Држач за Karma, Karma Evo, Powerled Evo, Quadro, Quadro X и Sportster светлата на Сигма. ..
290ден.
Sigma Light&Roadster bracket
Држач за Sigma Lighster и/или Sigma Roadster светло. ..
290ден.
Sigma mount ROX 10.0
Држач за Sigma ROX 10.0 GPS ..
550ден.
Sigma PC 10.11
Одберете пулсметри од германската компанија Sigma Sport - секогаш одличен сооднос на квалитет и цена..
2,990ден.
Sigma PC 10.11
Одберете пулсметри од германската компанија Sigma Sport - секогаш одличен сооднос на квалитет и цена..
2,990ден.
Sigma PC 10.11 Lady
Одберете пулсметри од германската компанија Sigma Sport - секогаш одличен сооднос на квалитет и цена..
2,990ден.
Sigma PC 15.11
Одберете пулсметри од германската компанија Sigma Sport - секогаш одличен сооднос на квалитет и цена..
3,750ден.
Sigma PC 15.11
Одберете пулсметри од германската компанија Sigma Sport - секогаш одличен сооднос на квалитет и цена..
3,750ден.
Sigma PC 22.13
Едноставен за користење, дигитално кодиран пулсметар од германската Сигма Спорт! Вашиот сигурен и у..
3,900ден.
Sigma PC 22.13 grey
Едноставен за користење, дигитално кодиран пулсметар од германската Сигма Спорт! Вашиот сигурен и у..
3,900ден.
Sigma PC 22.13 lady
Едноставен за користење, дигитално кодиран пулсметар од германската Сигма Спорт! Вашиот сигурен и у..
3,900ден.
Sigma PC 26.14
Вашиот совршен тренинг партнер! Одберете пулсметар од германскиот бренд Сигма Спорт - секогаш одлич..
5,200ден.
Sigma PC 26.14 black
Вашиот совршен тренинг партнер! Одберете пулсметар од германскиот бренд Сигма Спорт - секогаш одлич..
5,200ден.
Sigma PC 26.14 blue
Вашиот совршен тренинг партнер! Одберете пулсметар од германскиот бренд Сигма Спорт - секогаш одлич..
5,200ден.
Sigma PC 3.11
Одберете пулсметри од германската компанија Sigma Sport - секогаш одличен сооднос на квалитет и цена..
2,390ден.
Sigma PC 3.11
Одберете пулсметри од германската компанија Sigma Sport - секогаш одличен сооднос на квалитет и цена..
2,390ден.
Sigma PC 3.11 black
Одберете пулсметри од германската компанија Sigma Sport - секогаш одличен сооднос на квалитет и цена..
2,390ден.
Sigma PC 3.11 orange
Одберете пулсметри од германската компанија Sigma Sport - секогаш одличен сооднос на квалитет и цена..
2,390ден.
Sigma PC 3.11 pink
Одберете пулсметри од германската компанија Sigma Sport - секогаш одличен сооднос на квалитет и цена..
2,390ден.
Sigma Power Magnet
Магнет за брзинометрите на Сигма Спорт. Компатибилен и со аеро жици. ..
350ден.
Sigma set holder 2032
Сет држач (за уреди на Сигма со CR2032 батерија) со кабел и трансмитер за брзина. ..
420ден.
Sigma set PT 16
Сет од 16 алати PT 16 е 16-функционален сет на алати Димензии: 9,5 x 3,8 x 3,8 cm Тежина: 260g ..
1,400ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Sigma Sport ATS speed transmitter
ATS трансмитер за брзина, за безжичните уреди на Сигма кои го користат АТЅ системот, како на пример ..
990ден.
Sigma Sport BC 14.16
Наменет за возачи кои сакаат искачувања! „14-ката“ на Сигма од секогаш била избор за планински/брдс..
3,700ден.
Sigma Sport BC 14.16 STS
Безжичната варијанта на популарниот планински/брдски модел ВС 14.16! Наменет за возачи кои сакаат..
4,900ден.
Sigma Sport BC 14.16 STS CAD
Безжичната варијанта на популарниот планински/брдски модел ВС 14.16! Со вклучен трансмитер за Каден..
5,500ден.
Sigma Sport BC 16.16
За возачи кои многу често го користат својот велосипед: како за спорт, така и во градски средини. О..
2,150ден.
Sigma Sport BC 16.16 STS
Безжичната варијанта на преполниот со функции BC 16.16! За возачи кои многу често го користат сво..
3,700ден.
Sigma Sport BC 5.16
Одберете брзиноматер од германскиот бренд Sigma Sport - секогаш по одлични цени! Функции за велос..
1,180ден.
Sigma Sport BC 9.16
Сите знаеме дека возењето на велосипед е еден од најдобрите начини како да се влезе во форма! Прика..
1,850ден.
Sigma Sport BC 9.16 ATS
Безжичната варијанта на BC 9.16! Сите знаеме дека возењето на велосипед е еден од најдобрите начи..
2,480ден.
Sigma Sport Cuberider
Задно светло Опис од производителот: With four LEDs, 220° visibility and up to 60 h burn time ..
1,050ден.
Sigma Sport Eloy
Предно светло со 4 диоди Опис од производителот: This light is impressive! By its 4 very brigh..
990ден.
Sigma Sport Eloy
Предно светло со 4 диоди Опис од производителот: This light is impressive! By its 4 very brigh..
990ден.
Sigma Sport Hiro
Задно светло со „кул“ дизајн. Ова светло доаѓа со една црвена ЛЕД со голема моќност која мож..
1,350ден.
Sigma Sport Lightster
Предно светло - осветлува 30м Опис од производителот: High-performance optics and the latest L..
1,900ден.
Sigma Sport Magnet
Сет магнет ..
220ден.