Кошничката е празна!

Trimm

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Trimm Alfa-D
Надворешен дел: 100% polyester, 4000mm H2O Внатрешен дел: дишечки WR 100% polyester Подлога: 100% ..
11,500ден.
Trimm Balance
Тежина: 1550гр Температурен опсег: -2°C/ -8°C/ -25°C Изолација: 300 g/m2 (2x150 g/m2) Големина: 1..
3,800ден.
Trimm Cool
Од овој модел на софтшел, на залиха имаме уште само Ѕ и М големина. Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! ..
6,700ден. 5,360ден.
Trimm Cool lady
Женски софтшел со одличен сооднос на цена и перформанси Материјали: 100 % PES Softshell, , Trigua..
6,300ден.
Trimm Courier 35 blue
Материјали: 100 % PES 210 D ripstop + 100 % PES 600 D + најлон ликра, PU заштита, Ripstop текстура, ..
4,200ден.
Trimm Courier 35 green
Материјали: 100 % PES 210 D ripstop + 100 % PES 600 D + најлон ликра, PU заштита, Ripstop текстура, ..
4,200ден.
Trimm Delta-D
Надворешен дел: 100% polyester, 4000mm H2O Внатрешен дел: дишечки WR 100% polyester Подлога: 100% ..
11,800ден.
Trimm Drift lady
Материјали: 95 % Nylon, 5 % Elastan, , Bi - Stretch, teflon Опис: Лесни, дишечки и комфорни пантало..
3,800ден.
Trimm Excel
Панталони кои благодарение на техничките параметри се погодни за практикување на сите зимски спортов..
6,800ден.
Trimm Forester
Од надвор: 100% polyester, 4 000 mm H2O, Подлога: 100% nylon PU 10 000 mm H2O, Конструкција: Duraw..
7,300ден.
Trimm Frame Lagoon
Материјал: 100 % PES, „полар“ Комфорен полар со одличен фит, кој го задржува термалниот комфор н..
2,900ден.
Trimm Frame Red
Материјал: 100 % PES, „полар“ Комфорен полар со одличен фит, кој го задржува термалниот комфор н..
2,900ден.
Trimm Frontier
Од надвор: 100% polyester, 4 000 mm H2O, Од внатре: дишечки WR polyester Подлога: 100% nylon PU 10..
8,900ден.
Trimm Guide Lady
Панталони за планинарење со софтшел заштита од надворешниот дел, а постава од тенок полар во внатреш..
5,900ден.
Trimm Hawai
Материјали: 100 % Nylon Ripstop-Stretch, , Bi-Stretch, teflon Опис: „Скратена“ верзија на ултра лес..
2,500ден.
Trimm Lite
Материјал: 100 % PES, DWR, teflon ..
3,300ден.
Trimm Lite Lady
Материјал: 100 % PES, DWR, teflon ..
3,300ден.
Trimm Login
Панталони кои благодарение на техничките параметри се погодни за практикување на сите зимски спортов..
7,700ден.
Trimm Manta 30 blue
Материјали: 100 % PES 420 D dobby + 100 % PES 600 D, PU coating, YKK Тежина: 1.2 kg Волумен: 30 l ..
3,800ден.
Trimm Manta 30 green
Материјали: 100 % PES 420 D dobby + 100 % PES 600 D, PU coating, YKK Тежина: 1.2 kg Волумен: 30 l ..
3,800ден.
Trimm Motion Lady
Женски модел на софтшел панталона, со одлична заштита од лоши временски услови и крој кој овозможува..
4,200ден.
Trimm Ones khaki
Кабаница со одличен квалитет! Универзална големина, функционална капа/стреа и доволно голема за заш..
1,300ден.
Trimm Ones orange
Кабаница со одличен квалитет! Универзална големина, функционална капа/стреа и доволно голема за заш..
1,300ден.
Trimm Ones yellow
Кабаница со одличен квалитет! Универзална големина, функционална капа/стреа и доволно голема за заш..
1,300ден.
Trimm Opal 40 green
Материјали: 100 % nylon 420 D + 100 % PES 600 D, PU coating, YKK Тежина: 1.35 kg Волумен: 40 l Оп..
6,300ден.
Trimm Patagonia Lady
Материјал: 100 % Nylon Taslon 196 T Водоотпорност: 8000 Дишливост: 5000 ..
8,600ден.
Trimm Patagonia Lady blue
Материјал: 100 % Nylon Taslon 196 T Водоотпорност: 8000 Дишливост: 5000 ..
8,600ден.
Trimm Piston
Повеќенемански полар изработен од материјали кои имаат одлични квалитети за прераспределба на в..
2,300ден.
Trimm Project Lady II
Панталони за планинарење од лесен, растеглив и комфорен материјал. Материјал:100 % PES, Bi-Stretc..
2,900ден.
Trimm Raptor II 45
Материјал: 100% PES 500D, PU coating, Rip-Stop, NIFCO Тежина: 1.2 kg Волумен: 45 l Опис: Лесен,..
5,200ден.
Trimm Sting
Повеќенаменска маица од материјали кои имат одлични апсорбциски квалитети. Материјали: 100%..
1,400ден.
Trimm Sting lady
Повеќенаменска маица од материјали кои имат одлични апсорбциски квалитети. Материјали: 100% PES,..
1,400ден.
Trimm Summer
Тежина: 900гр Температурен опсег: 11°C/ 7°C/ - 6°C Изолација: 100 g/m2 Hollow Fibre1 Големина: 18..
2,900ден.
Trimm Tourist Softshell
Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големинa: XXL! Одлчична цена со 20% ПОПУСТ!!! Софтшел ..
3,500ден. 2,800ден.
Trimm Tux
Trimm Tux Материјали: 100 % Nylon Taslon 196 T, 100% PES, Triguard membrane Водоотпорност: 8..
6,500ден.
Trimm Valmont lady
Материјали: 100 % PES fleece, растеглив полар Опис: Лесен и фин женски полар со краток патент. Допо..
1,900ден.
Trimmlite
Подметач на самонадувување Материјал: 390T20D 100% PES, TPU облога Боја: портокалова Тежина: 63..
2,900ден.