Кошничката е празна!

Tec

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
26" Tec
26" внатрешна гума. Вентил: шредер („автомобилски“) ..
220ден.
27.5" Tec
27.5" внатрешна гума Вентил: преста (тенок) ..
290ден.
28" Tec (700x од 19c до 23c)
28“ внатрешна гума за следни димензии: 700х19с - 700х23с Вентил: Преста (тенок) со должина од 60мм ..
290ден.
28" Tec (700x од 35c до 42c)
28“ внатрешна гума за следни димензии: 700х35с - 700х42с Вентил: Преста (тенок) со должина 42мм &n..
250ден.
29" Tec
29" внатрешна гума Вентил: преста (тенок) ..
290ден.
Tec Alitus
Модел: Alitus Димензии: 275х130мм Тежина: 285гр Намена: друмски велосипедизам ..
1,100ден.
Tec Alo black
Рогови за велосипед Алуминиум 6061 Должина: 80мм Тежина: 75гр ​Ергономска форма ..
1,100ден.
Tec Alo white
Рогови за велосипед Алуминиум 6061 Должина: 80мм Тежина: 75гр Ергономска форма ..
1,250ден.
Tec Belua 29x2.1 folding
Кевлар МТБ гума со димензии: 29х2.1 ..
1,350ден.
Tec CO2 Mini Pump
Едноставна за користење CO2 мини пумпа на Tec, со вклучена 16грамска боца со изолација. ..
950ден.
Tec Coeo
Модел: Coeo Димензии: 270х135мм Тежина: 296гр Намена: планински велосипедизам ..
1,200ден.
Tec Cursus 740mm rise
Ширина на стем: 31.8мм Рајз: 15/9 ..
1,900ден.
Tec Cursus alu
Одберете потребна должина Спецификации: Алуминиум 7050 31,8мм 7 степени Тежина: 115гр &nbs..
1,650ден.
TEC disc brake
Пакни за диск кочници компатибилни со Шимано. Од производителот: Compatible: M515/M475/C501/C..
590ден.
TEC disc brake
Пакни за диск кочници - компатибилни со Шимано. Од производителот: Compatible: M965/M966/M8..
750ден.
Tec front light
Позиционо предно светло! 2 диоди 35 часа работа ако диодите имаат постојано светење 100 часа ра..
250ден.
Tec Michigan 28"/42
Заден калник Се поставува на колче со дебелина 24мм-26мм Ширина до 42мм ..
450ден.
Tec mini pump
Овој модел ќе го имаме на залиха од 1-ви март. Пумпа за велосипедизам Пумпа до 11 бари Должина ..
590ден.
Tec Mitis Lock wh/bl
Грипови - комфорни, издржливи и со одлично триење! Стега - со која грипот останува цврсто на е..
750ден.
Tec MTB Cleat
Клит за MTB. Компатибилни со сите стандардни патики за велосипедизам и Shimano SPD педали. ..
650ден.
Tec Obex Pro
Рогови за велосипед Алуминиум 6061 CNC Должина: 118мм Тежина: 58гр ​Ергономска форма ..
990ден.
Tec Obvious 740mm rise
Ширина на стем: 35mm Рајз: 15/9 степени ..
1,000ден.
Tec Obvius alu
Одберете потребна должина. Спецификации: Алуминиум 6061 31.8мм 7 или 12 степени Тежина: 130 г..
1,150ден.
Tec Pedal
Забелешка: на залиха само во сребрена боја! Компатибилно со Shimano SPD Тежина: 320гр/пар ..
2,600ден.
Tec pedal cleat
Клитови за педали за друмски велосипеди. Произведено во Италија. ..
500ден.
Tec pedal cleat
Клитови за педали за друмски велосипедизам. Произведено во Италија. ..
500ден.
Tec Peritus MTB 620mm
Алуминиум 2014-T6 Ширина: 620 mm Фат: 31.8 mm Рајз: 15 mm Агол: 9 степени Тежина: 238 g ..
1,650ден.
Tec plastic white
Тежина: 40 грама ..
350ден.
Tec R73
Педали за друмски велосипедизам Лесна алуминиумска педала со затворен систем на лагери Компатиби..
3,600ден.
Tec R73H carbon
Педали за друмски велосипедизам Карбон педала со затворен систем на лагери Компатибилна со LOOK ..
3,900ден.
Tec rear light
Позиционо задно светло! 2 диоди 35 часа работа ако диодите имаат постојано светење 100 часа раб..
250ден.
Tec Spumo SL black
Супер лесни грипови од сунѓер. Должина: 128мм Тежина: 21 грама/пар Капачињата за краевите ..
490ден.
Tec Spumo SL white
Супер лесни грипови од сунѓер. Должина: 128мм Тежина: 21 грама/пар Капачињата за краевите ..
490ден.
Tec Ultro black
Модел: Ultro Димензии: 270х135мм Тежина: 340гр Намена: планински велосипедизам ..
900ден.
Tec Ultro white
Модел: Ultro Димензии: 270х135мм Тежина: 340гр Намена: планински велосипедизам ..
900ден.
Tec Vis EV1 black
Шлем за велосипедизам Тежина: 220 грама Отвори за вентилација: 25 ..
2,500ден.
Tec Vis EV1 red
Шлем за велосипедизам Тежина: 220 грама Отвори за вентилација: 25 ..
2,500ден.
Tec Vis EV1 white
Шлем за велосипедизам Тежина: 220 грама Отвори за вентилација: 25 ..
2,500ден.