Кошничката е празна!

Shimano

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Shimano 105 5800 2x11
Преден менувач Шимано 105 FD-5800-F 2x11 брзини ..
2,150ден.
SHIMANO 105 FC-5800 50X34T 11S
SHIMANO 105 FC-5800 50X34T 2X11S Курбла: 172.5мм ..
10,000ден.
Shimano 105 R7000 2x11
Преден менувач Шимано 105 FD-R7000-F 2x11 брзини ..
2,500ден.
Shimano A01S resin
Пакни за кочници: Шимано A01S (resin) Компатибилни со: Shimano Deore XT / SLX / Alfine (Shimano..
800ден.
SHIMANO ACERA FC-M371-L 48X36X26T, 9sp
SHIMANO ACERA FC-M371-L 48X36X26T, 9sp ..
2,600ден.
Shimano Acera FH-M3050 rear
Задна главина Shimano Acera FH-M3050 Center Lock 135мм должина 166мм патент 32 дупкни црна бој..
1,400ден.
Shimano Acera HB-M3050 front
Предна главина Shimano Acera HB-M3050 Center Lock 100мм должина 133мм патент 32 дупкни црна бо..
950ден.
Shimano Acera M3000 9s
Заден менувач Acera M3000 9s   ..
2,300ден.
Shimano Alivio FH-M4050 rear
Задна главина Shimano Alivio FH-M4050 Center Lock 135мм должина 166мм патент 32 дупкни црна бо..
1,750ден.
Shimano Alivio HB-M4050
Предна главина Shimano Alivio HB-M4050 Center Lock 100мм должина 133мм патент 32 дупкни црна б..
1,250ден.
Shimano Alivio M3100 9sp SGS
Заден менувач Шимано Аливио За 9-брзински системи - за касета со до 36 запци во најголемиот запчан..
2,200ден.
Shimano Alivio M4000 9s
Заден менувач Shimano Alivio M4000 9s ..
2,900ден.
SHIMANO ALTUS FC-M311 48X38X28 7-8SP
SHIMANO ALTUS FC-M311 48X38X28 7/8SP Курбла: 175мм ..
1,900ден.
Shimano Altus M2000 3x9s
Преден менувач Шимано Алтус 3х9 брзини ..
1,150ден.
Shimano Altus M370 3x9s
Преден менувач Шимано Алтус 3х9 брзини Модел: FD-M370-6 ..
1,100ден.
Shimano B01S
Пакни за МТБ хидраулика Компатибилни со: BR-C501, BR-M575, BR-M525, BR-M495, BR-M486, BR-M485, B..
400ден.
Shimano BR-7900
Пакни за друмски кочници Компатибилни со: BR-7900, BR-7800, BR-7700, BR-6700, BR6600, BR-6500, B..
400ден.
Shimano BR-T4000 front
V-Brake преден систем Класа: Аливио ..
960ден.
Shimano BR-T4000 rear
V-Brake заден систем Класа: Аливио ..
960ден.
Shimano BR-TX805
За механички диск кочници. Класа: TourneyTX ..
1,080ден.
Shimano Claris FC-2450
Пренос Шимано Кларис 50х34Т Курбла 175мм За 8 брзини Окталинк ..
4,500ден.
Shimano Claris FD-2400
Преден менувач Шимано Кларис   ..
1,200ден.
Shimano CN-6600 10sp
Ланец: Shimano CN-6600 10sp Класа: Шимано Ултегра 10 брзини ..
2,100ден.
Shimano CN-HG40 6/7/8sp
Ланец - компатибилен за 6, 7 и 8 брзини 116 линкови Серии: Алтус/Ацера ..
700ден.
Shimano CN-HG53 9sp
Ланец - 9 брзини 116 линкови ..
1,600ден.
Shimano CN-HG54 10sp
Ланец за 10-брзински менувачки системи Класа: Шимано Деоре Просечна тежина: 273 грама ..
1,500ден.
Shimano CN-HG601 11sp
Ланец за 11-брзински менувачки системи Класа: Шимано 105 Просечна тежина: 257 грама ..
2,000ден.
Shimano CN-HG6701 10sp
Ланец за 10-брзински менувачки системи Класа: Шимано Ултегра/105 ..
1,900ден.
Shimano CN-HG701 11sp
Ланец за 11-брзински менувачки системи Класа: Шимано Ултегра / Шимано Деоре ХТ Просечна тежина: 25..
2,500ден.
Shimano CN-M6100 12sp
Ланец за 12-брзински системи Шимано Деоре класа Просечна тежина: 252 грама ..
1,500ден.
Shimano CS-HG400 9s 11-33
Касета за 9 брзини Класа: Шимано Аливио Однос: 11-12-14-16-18-21-24-28-32 ..
1,500ден.
Shimano CS-HG400 9s 11-34
Касета за 9 брзини Класа: Шимано Аливио Однос: 11-13-15-17-20-23-26-30-34 ..
1,500ден.
Shimano D02S metal
Пакни за кочници: Шимано Д02С (метал) Компатибилни со: Shimano BR-M820 / M810 / M640 ..
1,300ден.
Shimano Deore HB-M615 front
Предна главина Shimano Deore HB-m615 Center Lock 100мм должина 133мм патент 32 дупкни црна бој..
1,400ден.
Shimano Deore HB-M618 front
Предна главина Shimano Deore HB-M618 Center Lock E-Thru 15mm 100мм должина 32 дупкни црна боја..
2,250ден.
Shimano Deore HB-T610 front
Предна главина Shimano Deore HB-T610 100мм должина 133мм патент 32 дупкни црна боја ..
1,050ден.
Shimano Deore M4100 36x26
Пренос со однос 36х26 Класа: Шимано Деоре ..
3,500ден.
Shimano Deore M4120 SGS
Заден менувач Шимано Деоре 2х10 и 2х11 Модел: RD-M4120-SGS ..
2,600ден.
Shimano Deore M420 задна
Сет хидраулична кочница со вклучени пакни. ​Модел: МТ420 - задна кочница ..
6,200ден.
Shimano Deore M420 предна
Сет хидраулична кочница со вклучени пакни. ​Модел: МТ420 - предна кочница ..
5,800ден.
Shimano Deore M6000
Заден менувач Shimano Deore - shadow plus 10s ..
4,100ден.
Shimano Deore M6000 задна
..
4,600ден.
Shimano Deore M6000 предна
..
4,300ден.
Shimano Deore M6020 2x10s direct
Преден менувач Shimano Deore 2x10s директно монтирање ..
1,800ден.
Shimano Deore M611 3x10s
Преден менувач Shimano Deore 3x10s M611-D ..
1,700ден.
Shimano Deore M618 2x10
Преден менувач Шимано Деоре 2х10 брзини Модел: FD-M618-L ..
2,200ден.
Shimano G04Ti
Пакни за МТБ хидраулика Компатибилни со: BR-M9000, BR-M9020, BR-M987, BR-M985, BR-M8000, BR-M785..
1,280ден.
Shimano HG200 7s 12-28
Касета за 7-брзински менувачки системи Однос: 12-14-16-18-21-24-28 ..
900ден.
Shimano HG200 7s 12-32
Касета за 7-брзински менувачки системи Однос: 12-14-16-18-21-26-32 ..
900ден.
Shimano HG200 9s 11-32
Касета за 9-брзински менувачки системи Однос: 11-13-15-17-19-21-24-28-32 ..
1,400ден.