Кошничката е празна!

Romet

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Amsterdam double black/white
Торба за на велосипед - за багажник Двострана торба со рефлектирачки елементи и засилена основа 30..
2,000ден.
PP 877
Пластични педали ​Универзален навој ..
300ден.
Romet 101
..
150ден.
Romet 204
..
200ден.
Romet 24-28 rack
Багажник - универзален, со подесување, за велосипеди со 24 до 28 инчни тркала. Носивост - до 25 кил..
1,500ден.
Romet 65lm USB
Задно светло за велосипед 65 лумени Полнење преку УСБ Доаѓа со гумиран/еластичен држач, на кој ..
700ден.
Romet 72mm ABS
Пакни за в-брејк 72мм ..
500ден.
Romet 800
..
200ден.
Romet Airace
Алуминиумска мини пумпа - телескопска Компатибилна со сите вентили Пумање до 8 бари Тежина: 104 г..
900ден.
Romet Art Deco 7
Женски градски велосипед Промотивна цена со 20% ПОПУСТ!!!   Почитувани, со големо за..
28,500ден. 22,800ден.
Romet basket klip
Корпа за на велосипед Се поставува на волан - со универзален клип систем за брзо и едноставно поста..
1,500ден.
Romet Boreas 2
Гравел велосипед - одлична комбинација за секој кој сака да истражува комбинирано и земјени и асфалт..
70,000ден.
Romet Degreaser 750ml
Одмастувач за ланец и касети. Секогаш се препорачува добро чистење и сушење на ланецот, пред да се ..
300ден.
Romet Gazela 26
Прекрасен градски велосипед со одлични карактеристики! Лесна алуминиумска рамка, 21-брзина (Ши..
19,500ден.
Romet Grom 7s
Нашата компанија е претставник за Македонија, на неколку компании со голема традиција во велосипедиз..
24,500ден.
Romet Jolene 20 kid
Детски модел на МТБ - алуминиумски рам, Шимано опрема... Почитувани, со големо задоволство Ве инф..
14,500ден.
Romet Jolene 24
Нашата компанија е претставник за Македонија, на неколку компании со голема традиција во велосипедиз..
15,800ден.
Romet Jolene 6.0
Јуниор модел на МТБ! Алуминиумски рам, Шимано опрема, амортизација... Нашата компанија е претстав..
16,500ден.
Romet Jolene 7.0 LTD
Одлично рекреативно моделче! Лесна алуминиумска рамка, 21 брзинa, амортизер... Овој модел ќе бид..
19,300ден.
Romet Lube 75ml
Уље за подмачкување на ланец на велосипед 75мл ..
250ден.
Romet Mustang M3
Планински велосипед со одлични карактеристики! Лесна алуминиумска рамка, 18 брзини (2х9 Деоре), хид..
37,000ден.
Romet Orkan 3M
Хибрид/фитнес-крос велосипед со одлични карактеристики! Лесна алуминиумска рамка, 24-брзини (Д..
27,000ден.
Romet Orkan 4M
Хибрид/фитнес-крос велосипед со одлични карактеристики! Лесна алуминиумска рамка, 27-брзини (S..
30,500ден.
Romet Orkan 5M
Хибрид/фитнес-крос велосипед со одлични карактеристики! Лесна алуминиумска рамка, 27-брзини (Д..
34,500ден.
Romet Rambler 20 kid
Детски модел на МТБ! Алуминиумски рам, Шимано опрема... Почитувани, со големо задоволство Ве инфо..
14,500ден.
Romet Rambler 24
Алуминиумски детски/јуниор модел на МТБ со Шимано опрема и амортизација! Нашата компанија е претс..
15,800ден.
Romet Rambler R6.0 JR
Јуниор модел на МТБ! Алуминиумски рам, Шимано опрема, амортизација... Нашата компанија е претстав..
16,500ден.
Romet road pads
Пакни за друмски велосипедизам   ..
700ден.
Romet set USB
Сет предно и задно маркирно светло. Полнење на УСБ ..
800ден.
Romet Turing 6s
Прекрасен градски велосипед со одлични карактеристики! Лесна алуминиумска рамка, 3 брзини од систем..
19,500ден.
Romet Wagant 2
Прекрасен градски велосипед со одлични карактеристики! Лесна алуминиумска рамка, 21-брзина (Ши..
22,000ден.
SP 469
Педали - метални, со одлична издржливост ..
1,000ден.
V-brake 70mm
Пакни за В-брејк 70мм ​црна боја ..
250ден.