Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Orbit

Black Diamond Orbit
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
1,900ден.
1,520ден.

Одлично решение за кампинг со две опции: како амбиентално осветлување и како рачна лампа!

Амбиентално решение:
Лумени: 60
Радиус на осветлување: од 2 до 6 метри
Максимално траење на батеријата: од 12 до 70 часа (во зависност од осветлувањето)

Рачна лампа:
Лумени: 50
Осветлување: од 3 до 11 метри
Максимално траење на батеријата: од 15 до 70 часа (во зависност од осветлувањето)

Тип на ЛЕД: DoublePower
Тежина: 84 грама без батерии, 132 грама со батерии
Тип на батерии: 4 ААА (не се вклучени во цената)
IPX категорија: 4
Висина: 102мм - 140мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond Orbit