Кошничката е празна!
Најпродавани

BD Glop stopper wax

BD Glop stopper wax
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 10
780ден.
 
   - ИЛИ -   

Супер корисен восок за крзна за турно скии или сплитборд.
Со нанесување се подобрува квалитетот на лизгањето на крзното при движење по снегот, се намалува шансата од собирање/натрупување на снег на крзното, а посебно при температурни промени.
Произведено во САД.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond Glop Stopper Wax