Кошничката е празна!
Најпродавани

BD Gold label glue renew transfer rolls

BD Gold label glue renew transfer rolls
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 2
2,600ден.
 
   - ИЛИ -   

Ленти со кои се нанесува нов лепак на крзната за турно скијање или сплитборд.
Освежување на крзна кои веќе не се лепат доволно добро.

Лентите се со димензија: 130ммХ205цм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу: