Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Dawn Patrol 25

Black Diamond Dawn Patrol 25
Black Diamond Dawn Patrol 25 Black Diamond Dawn Patrol 25 Black Diamond Dawn Patrol 25 Black Diamond Dawn Patrol 25 Black Diamond Dawn Patrol 25
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 3
7,700ден.
 
   - ИЛИ -   

Лесен ранец за еднодневни тури со сите потребни основни карактеристики: скиите можат да се носат дијагонално и странично, држачи за цепини, сокриена мрежа/носач за шлем, џеб/оддел за лавински основни опреми (сонда, лопата...), компатибилност со АваЛунг елементот на БД за дополнителна лавинска подготвеност, компатибилност со мешина/резервоар за хидратација при што цревото останува затворено/заштитено од студот во гуртната од прерамката...
Одличен фит околу телото со пристап од задниот дел до сите потребштини во главната комора.

Волумен: 25Л
Тежина: 1кг
Материјали: Dynoma (210d + PE200d, 840d nylon oxford

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond Dawn Patrol 25