Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Trail Sport 3

Black Diamond Trail Sport 3
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
3,800ден.

3-делни алуминиумски стапчиња за планинарење - на собирање.
Системот за стегање е со стега, а не со навој и е одлично, издржливо - долготрајно решение.

Основни инфо:

Тежина за пар:   624 грама
Должина на користење:   100-140 цм
Должина кога е собрана:   63 cm

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond trail sport 3