Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Astro 150lm octane

Black Diamond Astro 150lm octane
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 5
1,250ден.
 
   - ИЛИ -   

Компактна и моќна челна лампа – доовлно мала за да се земе „за во секој случај“, но и доволно силна за да Ви помогне да се снајдете во непредвидениот абзел или во темната планинарска патека. 150 лумени, намалување на јачината на светлина во 2 функции, водоотпорност... Супер цена!

Основно:
Лумени:   150
Тежина со батерии:   86 грама
Макс осветлување:  
[На најголема јачина] 35 метри
[На најмала јачина] 10 метри
Батерии до:  
[На најголема јачина] 20 часа
[На најмала јачина] 80 часа
IPX класа :   IPX4
Тип на LED:   1 TriplePower
Батерии:   3 AAA (вклучени во пакетот)

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond astro