Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Cosmo 200lm black

Black Diamond Cosmo 200lm black
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 3
1,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Надградена верзија на 200 лумени! Лесно и модерно куќиште, одлична моќност/светлина – подготвени за било каква авантура во која ќе влезете!

Основно:

Лумени:   200
Тежина со батерии:   86 грама
Маск осветлување:  
[На најголема јачина] 65 метри
[На најмала јачина] 12 метри
Батерии до:  
[На најголема јачина] 45 часа
[На најмала јачина] 180 часа
IPX класа:   IPX8
Тип на LED:   1 TriplePower, 1 DoublePower, 1 SinglePower
Батерии:   3 AAA

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond Cosmo 200lm