Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Big Air XP Package

Black Diamond Big Air XP Package
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 4
2,100ден.
 
   - ИЛИ -   

Сет од плочка за обезбедување (модел ATC-XP) и карабинер со матица (модел Mini Pearabiner).
Tежина: 133 грама
 

Опис од производителот:

An essential belay/rappel package, the Black Diamond Big Air XP Package features our new ATC-XP and a Mini Pearabiner screwgate carabiner.

  • Redesigned ATC-XP, now 30% lighter than the original
  • High-friction mode on ATC-XP offers 3 times greater hold and stopping power than regular-friction mode
  • Mini Pearabiner screwgate carabiner


Линк до страната на производителот: Black Diamond Air XP Package

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond, Big Air XP