Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Dawn Patrol Jacket

Black Diamond Dawn Patrol Jacket
Black Diamond Dawn Patrol Jacket Black Diamond Dawn Patrol Jacket Black Diamond Dawn Patrol Jacket
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 2
16,900ден.
8,450ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел ни се останати уште само L и XL големини!
Ограничени количини сo 50% ПОПУСТ!!!

Супер промотивна цена за техничкa софтшел јакна на Black Diamond!
Модел: Black Diamond Dawn Patrol

Материјали: Schoeller®, NanoSphere® финиш кој штити од вода и нечистотии
 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond dawn patrol jacket