Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond BDV Hoodie

Black Diamond BDV Hoodie
Black Diamond BDV Hoodie Black Diamond BDV Hoodie
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 2
8,600ден.
4,300ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само XL големина!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Супер промотивна цена за технички „пуловер“ софтшел на Black Diamond!
Модел: Black Diamond B.D.V.

Материјали: Schoeller®, NanoSphere® финиш кој штити од вода и нечистотии!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond b.d.v. hoodie