Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Distance Z 100cm

Black Diamond Distance Z 100cm
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 3
6,150ден.
4,600ден.
 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само во должина од 100цм.
Промотивна цена со 25% ПОПУСТ!!!

Супер брзо решение за планинарски штеки на расклопување: популарната Distance Z серија.
Должина: 100цм
Должина кога се расклопени: 33цм - одлично решение за патување и со многу мал ранец
Тежина: 340грама/пар
 

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond distance z