Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Momentum DS

Black Diamond Momentum DS
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 4
4,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Најуниверзалниот, мулти-функционален појас на Блек Дајмонд!

Максимално подесување со помош на четирите токи: две околу половината и две на нозете. Токите се брзо-подесувачки и со нив се овозможува неверојатен опсег на подесување за користење на појасот во повеќе сезони или пак од повеќе качувачи (клубови, „тим билдинг“ активности...) Појасот има комфорен појас кој го олеснува долгото обезбедување.

ХЅ-М
околу појас: 66-89цм
околу нозе: 46-61цм

L/XL
околу појас: 76-107цм
околу нозе: 53-69цм

Тежина: 400 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond momentum