Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond LightWeight

Black Diamond LightWeight
Black Diamond LightWeight Black Diamond LightWeight
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 14
1,250ден.
880ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големина: Ѕ!
Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!!


Лесна, тенка „полар“ ракавица, која може да се носи сама по себе или пак како постава во друга ракавица со заштитна мембрана.

Основни инфо:
Тежина за пар: 36 грама
Температурен опсег : 4/13 °C


166 грамски „полар“ чија основна карактеристика е тоа што брзо се суши и ја носи потта кон надвор. При постудено време, доволно е само да се заштити со некој друг слој кој би штител од вода и ветер. На врвот на палецот и показалецот има сошиен додаток кој овозможува да се работи со „touchscreen" уреди.


Линк до страната на производителот: овде >>>>

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond, Lightweight