Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond First Shot

Black Diamond First Shot
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 2
1,860ден.
1,430ден.
 
   - ИЛИ -   

Одлична цена со 23% ПОПУСТ!!!

Алатка која овозможува поставување на Абалаков систем „од прва“!
Функционира за клинови за мраз со должини од 16, 19 и 22цм.
Покрај можност за поставување на добар агол за клиновите, има и секач за замките и кука за извлекување.

Тежина: 82гр.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond, First Shot