Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond 56g chalk block

Black Diamond 56g chalk block
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
110ден.

Коцка магнезиум 56гр.

Од производителот:

Our white chalk is specifically blended for climbing to keep sweat at bay, ensuring maximum grip no matter how hot or humid it gets.

  • Improves grip for better climbing performance
  • 56 g block can be broken down to fit your chalk bag

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, chalk, магнезиум