Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Ion red

Black Diamond Ion red
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 6
1,650ден.
 
   - ИЛИ -   

Најмалата и најлесната челна лампа со сите функции како поголемите членови од семејството!

Спецификации:
Лумени: 80
Тежина со батерии: 48 грама!
Макс. осветлување: 38 метри
Макс. траење на батерија: 200 часа
IPX категорија: 8
Тип на LED: 1 DoublePower
Батерии: 2 ААА (вклучени во сетот при купувањето)

Видео:

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond, Ion