Кошничката е празна!
Најпродавани

Boreal Mount Thermolite

Boreal Mount Thermolite
Бренд: Boreal
Код на производот: Boreal
Достапност: 1
990ден.
690ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само една големина: Ѕ!
Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!!

За планинарење/алпинизам во било која сезона, а и во студени услови.

Состав
-58% термолајт
-28% волна
-10% полиамид
-2% ликра
-2% еластан

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Boreal, Mount Thermolite