Кошничката е празна!
Најпродавани

Boreal Trail Lite Coolmax

Boreal Trail Lite Coolmax
Бренд: Boreal
Код на производот: Boreal
Достапност: 3
390ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Овој модел во моментов е достапен единствено во црвена боја и Ѕ големина.
Повеќе инфо од производителот:

USAGE
Tough and ultra lightweight with exceptional stay dry performance for the most demanding use in warm to hot conditions.

COMPOSITION
-85% Coolmax
-12% Poliamide
-3% Lycra

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Boreal, Trail Lite Coolmax