Кошничката е празна!
Најпродавани

Boreal Joker

Boreal Joker
Бренд: Boreal
Код на производот: Boreal
Достапност: 2
5,190ден.
3,900ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Патики за качување - многу комфорен, но истовремено и прецизен модел.

Од овој модел на залиха имаме уште само две големини: 39 1/2 и 46!
Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Boreal, Joker