Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Canibal black

Bianchi Canibal black
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 2
1,600ден.
 
   - ИЛИ -   

Држач за бидони - од многу издржлива комбинација на материјали и влакна.
Тежина: 35 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bianchi, canibal, bottle cage