Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi MTB Silicone celeste grip

Bianchi MTB Silicone celeste grip
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 4
1,750ден.
 
   - ИЛИ -   

Грипови во традиционалната „челсте“ боја на Бјанки
Материјал: 100% Силокон
Капички: гума со логото на Бјанки
 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bianchi, celeste, grip