Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Reparto Corse black

Bianchi Reparto Corse black
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
1,350ден.

Капа Reparto Corse Race
Произведено за Бјанки - од Налини

-Унисајз
-Произведена во Италија од Налини, со состав:
65% полиестер и 35% памук.

Помага во терморегулацијата, справувањето со потта и сонцето и секако - претставува стилски елемент кој мора да го има секој сериозен член на велосипедистичкото „племе“ :D

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bianchi, reparto corse