Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Shake

Bianchi Shake
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 7
5,500ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Bianchi Shake е одличен модел за секој вљубеник во Бјанки и традиционалната „челесте“ боја на оваа вековна компанија!

Основни карактеристики:
- „Ин молд“ врската помеѓу полистиренската конструкција и поликарбонатниот надворешен слој, гарантира екстремно лесна кацига со најголем капацитет за апрорбција на силата при несакан удар/пад.
- 16 канали за вентилација.
- Одличен систем за затегнување кој овозможува и подобар фит на главата.
- Рефлектирачки детали во задниот дел...

Големини:
XS/S (53-56цм) - M/L (57-60цм)

Тежина: 235 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bianchi, shake