Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini AIS Centenario 2

Nalini AIS Centenario 2
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 5
5,500ден.
2,750ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Овој модел е одлична комбинација на иновација и функционалност. Направена од микрофибер материјал кој многу брзо се суши, а во исто време е и толку лесен што не се ни чувствува при носењето.

Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!


Меко чувство и оптимален комфор, комбиниран со модерен дизајн - лесно забележлив од другите учесници во сообраќајот.  
Во деловите од страна и позади - се користи микро перфориран материјал за супериорна дишливост.

Дополнително: 3 џеба во задниот дел + 1 кој е од водоотпорен материјал и е со сокриен патент, силиконизирани еластични грипови во делот околу половината, целосен патент, рефлектирачки детали...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, centenario