Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 First Lite

K2 First Lite
Бренд: K2.
Код на производот: K2
Достапност: 1
17,900ден.
9,000ден.

Достапни опции


* Должина (cm):

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел имаме уште само 1 големинa - 154цм!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!

Разбудете се! Нов ден, сончев, со сино небо и нов снег!
Земете ја Вашата First Lite даска и отидете на планина! Одличен модел да започнете со учење на сноубордот и можност за снежни авантури со пријателите!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: K2, First Lite