Кошничката е празна!
Најпродавани

Elite Fly 750ml

Elite Fly 750ml
Бренд: Elite
Код на производот: elite
Достапност: 28
450ден.
 
   - ИЛИ -   

Овој производ ќе биде достапен од 25 октомври!

Најлесното спортско шишенце!
Материјал: мека и издржлива платика - без мирис.
Овозможен зголемен и лесен проток на течност.
BPA free
Волумен: 750мл

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: elite fly