Кошничката е празна!
Најпродавани

Limar 778 Superlight

Limar 778 Superlight
Код на производот: Limar
Достапност: 4
5,550ден.

Достапни опции


* Обем (cm):

 
   - ИЛИ -   

Шлем за друмски велосипедизам од италијанската компанија  - Лимар!

Технологија: Monoshell in-mould (супер лесна технологија)
Супериорна вентилација со 24 воздушни канали
Систем за фит: „натпреварувачки“ + систем за вертикално и хоризонтално подесување
Перничиња: антиалергиски третирани и можат да се вадат за да се перат
Мрежа за заштита од инсекти - целосна од предната страна
Тежина: 205 грама за М големина (52-57цм), 240 грама за Л големина (57-62цм)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: limar 778