Кошничката е празна!
Најпродавани

Sigma Cadence Magnet

Sigma Cadence Magnet
Бренд: Sigma
Код на производот: Sigma Sport
Достапност: 5
250ден.
 
   - ИЛИ -   

Супер магнет за сензорот за каденца, кој може да се постави во осовината на педалата.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Sigma, cadence magnet