Кошничката е празна!
Најпродавани

Sigma Sport BC 9.16

Sigma Sport BC 9.16
Бренд: Sigma
Код на производот: Sigma Sport
Достапност: 4
1,850ден.
 
   - ИЛИ -   

Сите знаеме дека возењето на велосипед е еден од најдобрите начини како да се влезе во форма!
Прикажувањето на согорените калории во овој модел, дополнително ќе ви олесни да ја достигнете вашата цел!

Одберете брзиноматер од германскиот бренд Sigma Sport - секогаш по одлични цени!

Функции за велосипедот
Моментална брзина
Максимална брзина
Просечна брзина
Споредба помеѓу моментална и просечна брзина

Изминато растојание во текот на патувањето
Вкупно изминато растојание

Време колку се вози во моментално патување
Вкупно време поминато во возење
Калории согорени за време на моменталното патување (пресметано според брзината)

Вкупно калории (пресметувано според брзината)
Часовник

Општи функции
Лесно читлив дисплеј
Можност за конектирање со компјутер со користење на соодветен Topline 2016 конектор
Автоматско вклучување/исклучување
Водоотпорно со IPX7 стандард
За монтирањето не е потребен алат

Програмирање согласно големината на тркалото

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Sigma, 9.16