Кошничката е празна!
Најпродавани

Sigma Sport STS speed transmitter

Sigma Sport STS speed transmitter
Бренд: Sigma
Код на производот: Sigma Sport
Достапност: 5
1,350ден.
 
   - ИЛИ -   

STS трансмитер за брзина, за уредите на Сигма кои го користат STS системот, како на пример најновите: BC 14.16 STS, BC 14.16 STS CAD, BC 16.16 STS, BC 16.16 STS CAD и BC 23.16 STS.
Компатибилен е и со претходните STS серии на Сигма!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: sigma, sts