Кошничката е празна!
Најпродавани

Sigma Docking Station Topline 2016

Sigma Docking Station Topline 2016
Sigma Docking Station Topline 2016 Sigma Docking Station Topline 2016
Бренд: Sigma
Код на производот: Sigma Sport
Достапност: 5
1,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Врската помеѓу вашиот брзинометар од серијата Topline 2016 и вашиот компјутер.

За сетирање на уредот, следење на тренинзите...

Компатибилно со следниве уреди кои можат да се најдат кај нас на залиха:
- BC 5.16
- BC 9.16 / BC 9.16 ATS
- BC 14.16, BC 14.16 STS / BC 14.16 STS CAD
- BC16.16, BC 16.16 STS
- BC 23.16 STS

Покрај оваа конекција, потребно е да се симне и програмата Дата Центар од сајтот на Сигма Спорт.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: sigma, docking station