Кошничката е празна!
Најпродавани

Sigma Sport BC 5.16

Sigma Sport BC 5.16
Бренд: Sigma
Код на производот: Sigma Sport
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
1,180ден.

Одберете брзиноматер од германскиот бренд Sigma Sport - секогаш по одлични цени!

Функции за велосипедот
Моментална брзина
Изминато растојание во текот на патувањето
Вкупно изминато растојание


Временски функции
Време на возење на патувањето
Часовник

Општи функции
Лесно читлив дисплеј
Можност за конектирање со компјутер со користење на соодветен Topline 2016 конектор
Автоматско вклучување/исклучување
Водоотпорно со IPX7 стандард
За монтирањето не е потребен алат

Програмирање согласно големината на тркалото

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Sigma, 5.16