Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Wind Jacket

Bianchi Wind Jacket
Bianchi Wind Jacket Bianchi Wind Jacket
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 2
5,500ден.
4,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само L и XL големина!
Одлична цена со 20% ПОПУСТ!

 

Материјал: Nortex Sushi 85g/m2
Џебови: 3 надворешни во задниот дел и еден страничен

Произведено во ЕУ

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Bianchi Wind Jacket