Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Valdez

Nalini Valdez
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 1
2,500ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Основен слој со високи перформанси
Уште само XXL големина - рејсинг (тесен) фит.

Основни карактеристики: анатомски крој кој го држи материјалот во постојан допир со телото и помага да го одржува суво, термо-регулирачки еластичен материјал кој ја држи потта далеку од телото и помага во брзо испрарување/сушење, крој кој нема шавови, одлична дишливост...

Фитинг: Regular
Стандарден фитинг на облека, со особена грижа за комфор.

Материјал: Hot Moa
Голема дишливост и мала тежина. Основен слој кој ќе го одржува вашето тело суво и во потоплите денови. Еластичните влакна овозоможуваат оптимален фитинг и пријатна мекост.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Nalini Valdez