Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Canopo Jacket

Nalini Canopo Jacket
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 10
10,900ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Термален дрес со раглан ракави и одлично формирање околу телото. Идеален модел за возење во студени денови, со заштита од ветер.
- јакна/дрес од топол материјал со слој за заштита од ветер,
- заштита од ветер и во делот над патентот,
- видоотпорен преден џеб,
- 3 џеба во задниот дел на дресот, од кои средниот е отпорен на вода и е на патент,
- рефлектирачки детали,
- мал џеб на левиот ракав за носење на гелови,
- мека постава во делот околу вратот.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini canopo