Кошничката е празна!
Најпродавани

Gaerne Laser

Gaerne Laser
Бренд: Gaerne
Код на производот: Gaerne
Достапност: 10
5,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Патики за планински велосипедизам - G. Laser
Произведени во Италија од Gaerne!

Сите патики на Герне имаат одлични дишливи карактеристики.
Јазикот и влошката се перфорирани и нивната изработка овозможува дополнителен комфор.
Делот околу зглобот е специјално изработен и овозможува максимална стабилност и контрола.

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Gaerne Laser